/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 013.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 004.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 003.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 016.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 014.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 011.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 010.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 007.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 006.jpg Найбільше і найдорожче добро в кожного народу- це його мова.
Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку
народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум,
досвід, почування.
Панас Мирний/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 004.jpg

До Дня української писемності та мови спільно з учителем української мови та бібліотекарем, разом з учнями 10-го А та 10-го Б класів було проведено ток- шоу
«Дві точки погляду». Під час якого дві команди учнів уміло представляли свої аргументи,
що до того яка мова найважливіша: українська чи зарубіжна. Та все ж дійшли до однієї думки, що для кожного народу найдорожча його мова, рідна мова. Мова на якій спілкуються і розуміють одне одного .По закінченню бібліотекар озвучила книжкову виставку- присвячення під назвою «Хай живе, лунає, українська мова!»

провідний бібліотекар
юнацького абонементу
Найденко О. М

/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 009.jpg/Files/images/dv_tochki_poglyadu/Изображение 012.jpg