26 квітня 2012 року виповнюється 26 років від тієї фатальної ночі, коли стався вибух і пожежа на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції.

З учнями школи №2 8-х, 9-х та 10-х класів працівниками бібліотеки було проведено годину пам’яті "Чорнобилем зранена душа моя"

/Files/images/Изображение 097.jpg/Files/images/Изображение 099.jpg/Files/images/Изображение 107.jpg/Files/images/Изображение 102.jpg/Files/images/Изображение 109.jpg/Files/images/Изображение 105.jpg

Літературна година" З кагорти велетнів духу" П.Загребельний.

" Все що я написав у мене тільки про одне:про збереження людської особистості, людину як найбільшої коштовності..."

П. Загребельний.

Літературна година" З кагорти велетнів духу", булапроведена з учнями 11-а та 11-б класів школи №2. Захід доповнювала книжкова виставка "Молістер" слова Павло Загребельний.

Кожного року в березні стартує Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

У районній центральній бібліотеці проходить ряд заходів для учнівської молоді.

А саме:

"Сто чудес України"- віртуальна історико-географічна експедиція;

"Мистецькі зустрічі в інтернеті";

"Про цікаве звідусіль"- інтелект - факти про книгу;

"Від А до Я" - інтелект супер - марафон

Тиждень правових знань.

З 1 по 10 березня2012 року проходила Декада правових знань. В рамках правового клубу " Твій погляд" у бібліотеці було проведено урок - застереження "Насильство серед дітей". На урок були запрошені: начальник районного управління юстиції Рябов П.П та старший оперуповноважений кримінальної міліції в справах дітей Цехмістренко Є.В. Учасниками заходу були учні 10 класу. В кінці уроку було проведено анкетування між учнями "Не забирай у себе завтра". Також було оформлено куточок правових знань. "Ми маємо право", виставку -перегляд "Ти і закон", книжкову виставку "Звуть Закон цей в Україні-Конституція країни".

/Files/images/Изображение 034.jpg

/Files/images/Изображение 162.jpg/Files/images/Изображение 176.jpg/Files/images/Изображение 177.jpg

В рамках правового клубу "Твій погляд" в Катеринопільській центральній бібліотеці працівниками відділу обслуговування Фартух Н.В та Радецька Н.І спільно з провідним спеціалістом районного управління юстиції Шелест Ю.М, заступником військового комісара, майором Михайленко О.О та інструктором територіального центру комплектування ГребенюкО.Б було проведено годину права "Правова відповідальність молоді" та"Зроби свій вибір"

Учасниками заходу були учні 8-го та 10-го класів Катеринопільської школи №1.

/Files/images/Изображение 015.jpg/Files/images/Изображение 010.jpg/Files/images/Изображение 011.jpg

Захід доповнювала книжкова виставка "Молодь.Закон.Відповідальність"

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

До 198-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка районна бібліотека разом з учнями 10 класів провели літературно-поетичний вернісаж"Шевченкове слово в новій Україні"

Між учнями 9-го А класу та 9-го Б класу було проведено Брейн -ринг для старшокласників "І живе добра слава, слава Кобзарева", по творчості Т.Г.Шевченка.

Бібліотекарем юнацького абонементу було озвучено книжкову виставку "Слово дума, після Кобзарева - Ви окраса й суть мого життя"

Було організовано виставку- вшанування "Ми на вічнім шляху до Шевченка".

/Files/images/Изображение 023.jpg/Files/images/Изображение 028.jpg/Files/images/Изображение 019.jpg/Files/images/Изображение 029.jpg/Files/images/Изображение 025.jpg

29 січня День пам’яті героїв Крут. До цієї дати з учнями 9-х та 10- х класів у бібліотеці було проведено захід під назвою "Кращі з кращих за свободу стали без вагань"

Працівники бібліотеки підготували та провели годину -вшанування пам’яті героїв Крут. Оформили фотовиставку, та книжкову виставку"Крути, і сум, і біль,і вічна слава". Учні декламували вірші. По закінченню учні обговорювали фотовиставку, обмінювались цікавими думками про захід.

/Files/photogallery/Изображение 001.jpg/Files/photogallery/Изображение 003.jpg

/Files/photogallery/Изображение 006.jpg/Files/photogallery/Изображение 008.jpg/Files/photogallery/Изображение 010.jpg/Files/photogallery/Изображение 011.jpg

Літературна година.
"Мого народу гілочка тернова"(життєвий і творчий шлях Л.Костенко)
Такі таланти часто не народжуються.Це явище справжній материк, не захищений ні з неба, ні з моря. Це гордість і слава нашої поезії.
Ліна Василівна Костенко - це справді живий класик української літератури. Для багатьох українців Ліна Костенко втілює совість країни.
Такими словами розпочалось літературна година про життєвий і творчий шлях Ліни Костенко, разом з учнями 11 класу школи №1 та працівниками бібліотеки .
Учні уважно слухали розповіді вчителя української літератури, що доповнювала матеріал цікавинками з біографії Ліни Костенко. Читали багато віршів поетеси.Захід доповнювала книжкова ілюстрована виставка " Цариця поезії в Україні"

/Files/images/lna_kostenko/Изображение 006.jpg/Files/photogallery/Изображение 010.jpg/Files/photogallery/Изображение 006.jpg

Урок Державності.

"Україна Соборна, як тоді,так і тепер"

Заходи проведені в рамках правового клубу"Твій погляд" з учнями 10-х класів школи №1 та школи №2. Перед учнями виступали працівники бібліотеки та вчитель історії. Було

переглянуто відеофільм.Урок закінчився дискусією між учнями на дану тему та піснями про Україну.

/Files/photogallery/PICT1232.JPG/Files/photogallery/PICT1236.JPG/Files/photogallery/PICT1242.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 829

Коментарi

  • Любов

    2011-12-15 20:10:18

    Щиро вдячні команді edukit за створення нашого сайту....